Угода користувача

Шановні покупці!
Будь ласка, перед купівлею товару уважно прочитайте угоду з інтернет-магазином royal-expedition.com.ua
Цей текст є угодою між інтернет-магазином royal-expedition.com.ua, іменованим надалі «Інтернет-магазин» та користувачем послуг Інтернет-магазину, іменованим в подальшому «Покупець» і визначає умови придбання товарів через сайт Інтернет-магазину.

1. Основні положення
1.1 Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент оформлення замовлення.
1.2 Інформація, розміщена на сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції покупки товару і являє собою публічну оферту, статус якої закріплений ст. 633 Цивільного кодексу України (ЦКУ). Згодою є факт оформлення замовлення на запропонований товар.
1.3 При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, обговореними цією Угодою, шляхом проставлення позначки у графі "Я прочитав і Я згоден з правилами угоди" при оформленні замовлення.
1.4 Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична особа, здатна прийняти і оплатити товар.
1.5 Товар оплачується в національній валюті України при доставці товару або безготівковим банківським переказом.

2. Інформація про товари
2.1 Товар, представлений в каталозі через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.
2.2 Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною і описом товару.
2.3 На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) додаткову інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про купівлю товару.
2.4 Зазначена на сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.
2.5 У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій можливості інформує про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.

3. Порядок придбання товару в інтернет-магазині
3.1 Замовлення приймаються через Інтернет-магазин, телефон та офіційні сторінки в соціальних мережах.
3.2 Покупець Інтернет-магазину має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на сайті Інтернет-магазину і є у наявності. Замовлення може бути оформлене Покупцем наступними способами: зроблене по телефону, електронною поштою або оформлене самостійно на сайті.
3.3. При відсутності товару на складі менеджер компанії зобов'язаний поінформувати Покупця про це (по телефону або через електронну пошту).
3.4 При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.
3.5 Покупець має право відмовитися від замовлення в будь-який час до моменту його відправлення Покупцю, поставивши до відома Інтернет-магазин по телефону або через електронну пошту.

4. Доставка та передача товару Покупцеві
4.1 Доставка товару, придбаного в Інтернет-магазині, здійснюється кур'єрськими службами Нова пошта, Justin або Укрпошта.
4.2 Відправка замовленого товару здійснюється протягом 2-х робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем. Субота, неділя та офіційно визнані свята не входять в число робочих днів.
4.3 Разом із замовленням Покупцю надаються товарний чек або видаткова накладна.
4.4 Покупець зобов'язаний у присутності кур'єра або пункті видачі здійснити приймання замовленого товару по кількості, якості, асортименту та комплектності товару. У разі виявлення пошкоджень Покупець обов'язково складає у відділенні курьерской служби акт – претензію, на підставі якої транспортна компанія і буде виробляти відшкодування вартості пошкодженого товару (оскільки всі вантажі страхуються на повну вартість замовлення).
4.5 Фактом приймання товару Покупцем є оплата товару Покупцем.
4.6 При відмові Покупця від замовлення в момент доставки Покупцем оплачуються витрати Інтернет-магазину на доставку замовлення.

5. Оплата замовлення
5.1 Замовлення, зроблене в Інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом банківського переказу або передачі готівки кур'єрською службою.
5.2 Оплата замовлення за безготівковим розрахунком має бути зроблене Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину протягом двох робочих днів з дня підтвердження замовлення.
5.3 При ненадходженні коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

6. Порядок повернення товару належної якості
6.1 Покупець має право відмовитися від поставленого товару у момент отримання від кур'єра або в пункті видачі.
6.2 Згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» покупець має право на повернення/обмін товару належної якості (крім товарів, які входять в перелік товарів, що не підлягають поверненню і обміну згідно із Законом про захист прав споживачів). Такий обмін і повернення товару можливе протягом 14 днів після одержання товару покупцем. Повернення товару в Інтернет-магазин можливе у випадку, якщо товар не був у споживанні, зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, оригінальну фабричну упаковку, товарний чек або видаткову накладну.
6.3 Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.
6.4 При поверненні Покупцем товару належної якості Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат магазину, пов'язаних з доставкою товару Покупцю.

7. Порядок повернення товару, придбаного через Інтернет-магазин
7.1 Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

8. Інше
8.1 Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупинити або припинити продаж будь-яких товарів за власним розсудом.
8.2 Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як вона опублікована на Сайті, і повинна застосовуватися і тлумачитися відповідно до законодавства України.