Про нас

Що може бути краще, ніж вирушити в подорож у напрямку свободи і радості, любовi і медитації? Щастя - це не дар звище, а досягнення, результат наполегливої працi і усвідомлених практик для набуття свідомості та позбавлення страху. Здатність перебувати в радості потрібно тренувати, як навичку, вчитися відчувати позитивні емоції. В допомогу - афірмації, медитативні практики і безліч предметів, призначених для освоєння технік інформаційного і духовного цілительства. У цьому Вам допоможуть предмети духовної культури різних країн і народів, представлені в нашому магазині, - інструменти, які спростять шлях Духу. Все це ми намагаємося робити доступним для Вас, час від часу вирушаючи в далекі подорожі за магічними артефактами, як це було в давні часи.

Королівська Експедиція спеціально для вас, наших клієнтів, знаходить рідкісні магічні артефакти і предмети духовних традицій з екзотичних країн Сходу. Тут Ви знайдете безліч прикрас, амулетів, талісманів, східний текстиль і пахощі, колекційні камені й мінерали для літотерапії, масажери. Широко представлені магічні атрибути з каменю - кулі, кристали, піраміди, жезли, руни.

Наш асортимент постійно поповнюється, він динамічний і адаптується до сьогоднішнього попиту, при цьому ми не забуваємо про потреби кожного клієнта. Не соромтеся запитати, може, саме те, що Вам потрібно зараз, є на складі або в магазині, але в інтернет-магазині ще не представлено. Якщо Вам недостатньо інформації, пишіть або телефонуйте нам, ми із задоволенням відповімо на Ваші запитання.